Facebook YouTube

Firma EURO-CART SP. Z O.O. jest producentem wózków dziecięcych, fotelików samochodowych i krzesełek do karmienia.

Nasza marka EURO CART powstała w 2008 roku i od tego czasu oferuje Państwu wózki dziecięce wysokiej jakości w przystępnych cenach.

O NAS

Bezpieczeństwo

Projektując produkty dla dzieci, bezpieczeństwo jest absolutnym priorytetem. Wózki dziecięce, foteliki samochodowe oraz krzesełka do karmienia muszą być produkowane zgodnie z obowiązującymi w całej Unii Europejskiej normami bezpieczeństwa EN 1888:2012, ECE R44/04 oraz EN 14988-1:2006+A1:2012. Aby to zapewnić zlecamy testy wszystkich naszych produktów akredytowanym instytutom i ośrodkom badawczym w Polsce i za granicą.
Dowiedz się więcej

Nasza oferta

Nagrody i wyróżnienia

Dodatkowym potwierdzeniem jakości i funkcjonalności naszych wózków dziecięcych i innych produktów są przyznawane nagrody i wyróżnienia. Niektóre z nich przyznawane są przez prestiżowe gremia ekspertów jak np. IF DESIGN AWARD, czy KIDS’ TIME STAR, a inne przez samych użytkowników, czyli przez Państwa w plebiscytach takich jak choćby SUPERMAMA AWARDS. Niezależnie od rodzaju przyznanej nagrody dziękujemy za uznanie i obiecujemy, że będziemy się nią chwalić wszędzie, gdzie to będzie możliwe.

Dowiedz się więcej