Facebook YouTube

Wideo prezentacje

Nasze wideo prezentacje tworzymy z myślą o tych z Państwa, którzy z różnych przyczyn, nie mają możliwości obejrzenia naszych produktów na żywo w sklepach w swojej okolicy. Zdajemy sobie sprawę z rosnącej popularności sprzedaży internetowej oraz z faktu, że nikt nie chce kupować przysłowiowego kota w worku. Właśnie dlatego nasze filmy instruktażowe wykonujemy w taki sposób, żeby mogli Państwo zobaczyć wszystkie funkcje tak, jakby je zaprezentowali sprzedawcy w sklepach dziecięcych. Nie stosujemy żadnego retuszu naszych produktów i pokazujemy je takimi jakie są w rzeczywistości.

Jeśli jesteś już właścicielem jednego z wózków dziecięcych lub krzesełek do karmienia marki EURO-CART, to nasza wideo prezentacja będzie świetnym uzupełnieniem instrukcji obsługi. Czasem nawet najdokładniejszy opis nie jest tak czytelny jak nagranie wideo.

Przy okazji zapraszamy do subskrybowania naszego kanału Youtube!

Wózek dziecięcy Crox marki Euro Cart - nowość 2020

Wózki spacerowe i wózki 3w1

Wózki spacerowe i wózki 3w1 marki Easygo i Euro cart Sesja zdjęciowa Making of

wózek spacerowy Volt Pro marki Euro Cart spacerówka idealna dla aktywnych

lekki wózek spacerowy Spin marki Euro Cart idealna spacerówka do samolotu

Wózek dziecięcy głęboki Campo marki Euro Cart gondolowy

Wózek Dziecięcy Wielofunkcyjny 2w1 lub 3w1 Delta marki Euro Cart

Euro Cart Express wózek dziecięcy z regulacją wysokości gondoli i spacerówki

Wózek Dziecięcy Euro-Cart Durango Sport

Wózek Dziecięcy Spacerowy Euro-Cart Crossline 2017

Wózek Dziecięcy Spacerowy Euro-Cart Ezzo

Krzesełko do karmienia Euro Cart Baila

Wózek Spacerowy Flex do 22 kg marki Euro Cart

Relacje z targów

Marka EURO CART znana jest nie tylko w Polsce, ale również w większości krajów Unii Europejskiej. W dużej mierze nie jest to zasługą naszego uczestnictwa w najbardziej prestiżowych imprezach targowych w Polsce i za granicą. Zachęcamy do obejrzenia wideo relacji z naszych stoisk targowych, dzięki czemu lepiej poznacie Państwo naszą firmę oraz kulisy funkcjonowania branży wózków dziecięcych.

Każdego roku produkty marki EURO CART prezentujemy podczas najważniejszych targów branżowych KIDS' TIME w Kielcach. Jest to typowa impreza B2B i wideo relacje organizatora targów oraz wystawców są jedyną okazją na poznanie najnowszych kolekcji wózków dziecięcych, fotelików samochodowych oraz innych artykułów dziecięcych zanim pojawią się one w sklepach dziecięcych w całej Polsce.

Co kilka lat uczestniczymy również w największych targach branży wózków i artykułów dziecięcych na świecie KIND UND JUGEND w Kolonii. Impreza ta jest dla nas okazją do spotkania się z naszymi dystrybutorami z całego świata, dzięki czemu marka EURO CART staje się co raz bardziej globalna.

Nasze wideo relacje są również okazją na poznanie naszego zespołu oraz przyjrzenie się naszej intensywnej pracy, której najważniejszym celem jest stworzenie i dystrybucja jak najlepszych produktów dziecięcych.

Targi Kids' Time Kielce 2019 relacja Easy Go Riko Euro Cart i Expander wózki dziecięce

Gala 10 lat Euro Cart

Targi Kids' Time Kielce 2018

Targi Kids' Time Kielce 2017

Kind und Jugend fair 2016

Targi Kids' Time Kielce 2016

Kind und Jugend 2015

Targi Kids' Time Kielce 2015